Kubek termiczny butelka termos 650ml od UN MATE (3 kolory)

Termos do yerba mate Lumilagro LUMINOX to wysokiej jakości nierdzewny sprzęt, który jest nieodłącznym elementem podczas spożywania naparu z yerba mate. Jednak, aby móc cieszyć się dobrą yerbą, warto zatroszczyć się także o wysokiej klasy sprzęt, w tym przypadku nierdzewny termos stworzony przez argentyńskiego producenta Lumilagro.

SKU: Lumilagro Luminox-2-1 Kategorie: , Tag:

Opis

Nowość na polskim rynku: Una Botella black czyli butelka termiczna w kolorze czarnym wykonana ze stali nierdzewnej od argentyńskiej firmy UN MATE.

Ten elegancki termos termiczny, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate błyskawicznie stał się prawdziwym bestsellerem! Od niedawna dostępny jest również w Polsce! Oferowany produkt – który został zapakowany w gustowne pudełko – jest połączeniem wielu lat doświadczeń i najnowszych trendów na rynku.

Una Botella black to wszystko co niezbędne aby zabrać kawę/herbatę/wodę lub inny ulubiony napój praktycznie w każde miejsce!

Dlaczego warto?

✅ Una Botella nadaje się zarówno do napojów zimnych jak i gorących. Dzięki dobrym właściwościom termicznym w obu przypadkach dłużej utrzymasz pożądaną temperaturę cieczy.

✅ Podwójne ścianki termosu uchronią twoje dłonie przed działaniem skrajnych temperatur a sam napar dłużej utrzyma pożądaną temperaturę.

✅ Ten termos to inwestycja na lata! Wykonany został ze stali nierdzewnej, dlatego będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat.

✅ Idealna pojemność i rozmiar: większość produktów dostępnych na rynku ma 500ml lub mniej. W Un Mate postawiliśmy na większą pojemność bo aż 650 ml  dzięki czemu będziesz mógł zabrać jeszcze więcej swojego ulubionego napoju ze sobą bez konieczności dolewania.

✅ Ergonomia i wygoda: termos wygodnie i pewnie trzyma się w dłoni a specjalna rączka na zakrętce zdecydowanie ułatwia przenoszenie oraz wkładanie lub wyciąganie butelki np. z plecaka. Wygoda przede wszystkim!

Dodatkowe informacje:

Wysokość butelki: 24 cm

Pojemność butelki: 650 ml

Marka: Un Mate

Importer I Distributor: UNMATE SP ZOO.

Można myć w zmywarce

Informacje dodatkowe

Type

Czarny, Szary, Niebieski

Kolor

czarny, szary, niebieski