Lumilagro Luminox 2.0 (4 kolory)

Termos do yerba mate Lumilagro LUMINOX to wysokiej jakości nierdzewny sprzęt, który jest nieodłącznym elementem podczas spożywania naparu z yerba mate. Jednak, aby móc cieszyć się dobrą yerbą, warto zatroszczyć się także o wysokiej klasy sprzęt, w tym przypadku nierdzewny termos stworzony przez argentyńskiego producenta Lumilagro.

SKU: Lumilagro Luminox-2 Kategorie: , Tag:

Opis

Dotychczas skupialiśmy się na szklanych termosach tego producenta. Wysoka jakość i bardzo dobre opinie fanów yerby z Argentyny sprawiły, że marka ta na stałe weszła do naszej oferty. Tym razem udało się wprowadzić aż trzy modele nierdzewnego Lumilagro o pojemności 1 litra.

Korpus oraz wnętrze termosu zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która wg prawa Mercosur musi spełniać określone normy, zapobiegające przedostawaniu się niepożądanych substancji czy zanieczyszczeń do wody. Ciepło utrzymuje ok. 8–12 godzin, jednak podczas picia yerby zawsze szybciej schodzi nam woda niż temperatura 
Luminox od Lumilagro to nie tylko wysokiej jakości materiały, ale także przemyślany dzióbek/korek do zalewania suszu, woda płynie nim bardzo sprawnie i nie rozlewa się na boki. Całość jest zamykana dodatkowym plastikowym korkiem, który zabezpiecza termos również przed przypadkowym otwarciem w podróży.

Wysokość termosu to ok. 34 cm, a średnica ok. 8 cm. Warto zaznaczyć, że termos nie jest zbyt obły i można zalewać yerbę jedną ręką.
Ścianki termosu zostały wykonane w specjalnej technologii SVC, jest to system kontrolowania próżni pomiędzy ściankami termosu, dzięki czemu zimna oraz gorąca woda wytrzymują zdecydowanie dłużej w swoich temperaturach niż przy tradycyjnych zwykłych termosach.
Termos Lumilagro LUMINOX śmiało można wykorzystać również do kawy. Tak, ten nowy termos, który sprowadziliśmy do Europy, jest pomyślany głównie o fanach yerba mate i rynku argentyńskim. Jednak producent wykonując specjalny korek do zalewania suszu, proponuje także wykorzystanie termosu do kawy.

Kraj pochodzenia: Argentyna

Informacje dodatkowe

Type

Czarny, Biały, Bordowy, Niebieski