O nas

Un Mate

Nasza firma to połączenie największego eksportera akcesoriów do Yerba Mate na świecie (Un Mate), która wysyła swoje produkty do 35 krajów na 5 kontynentach oraz importera działającego na rynku polskim od wielu lat (znanego jako Paraguayan-Mate lub Rio Parana). Dzięki tej fuzji mogą Państwo kupować oryginalne, rzadkie i jedyne w swoim rodzaju południowoamerykańskie akcesoria do Yerba Mate oraz samą Yerbę bezpośrednio od argentyńskiej firmy realizującą wysyłkę z Polski. Oprócz działalności hurtowej zdecydowaliśmy się również otworzyć sklep aby każdy entuzjasta Yerby miał dostęp do najwyższej jakości produktów. Wszystkie nasze akcesoria są oryginalne i pochodzą z Ameryki Południowej. Nie sprzedajemy polskich i chińskich zamienników  Mając swoje biuro i magazyn zarówno w Buenos Aires jak i w Polsce (Gliwice) możemy wyszukiwać dla Państwa produkty jakich nie można znaleźć nigdzie indziej. 

Yerba Mate sklep Un-Mate jest wyłącznym importerem wszystkich oferowanych akcesoriów, Yerby Playadito, Aguantadora, Pampa Organica, Ruvicha, Pipore, Liebig oraz termosów Lumilagro.

Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie każdego klienta. Ponadto pragniemy  rozpowszechniać tradycyjną kulturę picia Yerba Mate w Europie i zapewnić taki wybór, jakiego nie ma nikt inny.