Pampa BCP

Pampa BCP (bajo contenido de polvo) to inaczej yerba z obniżoną zawartością pyłu. Markę możecie kojarzyć z siostrzanej wersji Pampa organica, którą często wrzucacie do sklepowego koszyka. Tym razem powstała nieco bliźniacza wersja, również premium.

SKU: Pampa BCP 500g Kategorie: , , Tag:

Opis

Yerba Mate Pampa BCP 500g

Yerba Mate PAMPA BCP to nowość producenta Monte Carlo z Argentyny, którego możecie znać z organicznej Pampy lub z produkcji takich znanych marek jak Aguantadora czy Sinceridad. Tym razem, prosto po premierze u producenta, pojawiła się u nas. Bardzo ładny kartonik sugeruje nam, iż kolejny raz nie zawiedziemy się na produktach z tej znanej spółdzielni produkującej yerbę. Jest to podwójne opakowanie, w środku skrywa się laminowana srebrna paczka z suszem.

Susz posiada obniżoną zawartość pyłu – zaledwie do 10%, a listki są ładnie pocięte. Smak przenosi nas bardzo delikatnie w świat argentyńskiej yerby. Przyjemna lekka yerbowa goryczka oraz ciekawe i stonowane smaki sprawiają, że chce się sięgać po tę yerba mate. Sezonowana naturalnie, oddaje z siebie 100% tego, co najlepsze.
Tył opakowania skrywa krótką historię o współpracy spółdzielni, kobiet i mężczyzn zrzeszających się w liczbie aż 500 drobnych producentów, oddając swoje produkty w celu stworzenia czegoś unikatowego… Więcej informacji zostawiamy Wam do odkrycia po zakupie paczki yerba mate Pampa BCP w naszym sklepie z yerba mate.
Produkty Sinceridad po wstępnym przepuszczeniu liści przez ogień (tuż po zbiorach, aby nie fermentowały) są suszone wyłącznie gorącym powietrzem przez ok. 6 do 8 godzin, dzięki czemu produkt jest wolny od dymu (sin humo).

Kraj pochodzenia: Argentyna
Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki
Moc pobudzenia: 2/5 Yerbovoltów
Masa netto: 500 g.
Dystrybutor/Importer: Unmate sp. z o.o

Informacje dodatkowe

Waga 0.5 kg