Promocja!

Pampa Organica

Yerba Mate Pampa Organica to pyszna nowość! Pampa Organica to yerba mate uprawiana w zrównoważony sposób, bez użycia agrochemikaliów i przy przestrzeganiu naturalnego wzrostu rośliny. Jest sezonowana aż 18 miesięcy.

SKU: Pampa Organica 500g Kategorie: , , , Tagi: ,

Opis

Pampa Organica 500g

Spółdzielnia rolnicza Monte Carlo, działająca aż od 1930 roku, może się pochwalić świetnym organicznym produktem, którym jest yerba mate Pampa. Do tej pory była niedostępna w Europie, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. 🙂  Produkt został „ubrany” w podwójne opakowanie: kartonik oraz wzmocnioną papierową torbę wewnątrz. Pampa Organica jest produkowana z poszanowaniem środowiska i pracy ludzi. Zapewnia wyśmienite doznania smakowe. Zawiera pył i patyczki, które wraz z listkami są ładnie pocięte, a całość świetnie komponuje się na podniebieniu i pozwala cieszyć się wieloma smakami yerba mate. Jest przyjemną, organiczną argentyńską yerba mate bez mocnej goryczy.

Pampa Organica posiada takie certyfikaty jak:
– Organico Argentina
– OIA Organico Certificado
– USDA Organic.

Produkt Pampa Organica po wstępnym przepuszczeniu liści przez ogień (tuż po zbiorach, aby nie fermentowały) są suszone wyłącznie gorącym powietrzem przez ok. 6 do 8 godzin, dzięki czemu produkt jest wolny od dymu (sin humo).

Kraj pochodzenia: Argentyna
Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki
Moc pobudzenia: 4/5 Yerbovoltów

Masa netto: 500 g.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg