Yerbera Playadito

Yerba Mate w tej wersji jest sprzedawana w firmowej YERBERZE czyli Yerbery są to specjalne szczelnie zamykane pojemniki służące do przechowywania suszu – szczególnie popularne w Ameryce Południowej. Dają one gwarancje, że susz nie straci swoich właściwości nawet mimo dłuższego przechowywania.

SKU: Playadito 500g TIN Kategorie: ,

Opis

Yerbera + Playadito Con Palo 500g

Yerba Mate Playadito Con Palo to jedna z wielu marek dostępnych od lat na polskim rynku, ciesząca się dobrą opinią, ciekawym lekkim smakiem oraz umiarkowanym pobudzeniem, które można docenić przy popijaniu popołudniowej yerby. Jak można zauważyć na opakowaniu, jest zaznaczony obszar północnego Corrientes, skąd pochodzi Playadito. Ta znana plantacja istnieje już od przeszło 86 lat, co przekłada się na doświadczenie i jakość produktu. Susz Playadito to grubiej cięte listki i patyczki z niedużą ilością pyłu, co szczególnie ułatwi picie osobom posiadającym słabiej filtrujące bombille. Jest to yerba mate o łagodnym zapachu i smaku, idealnie sprawdzi się dla początkujących poszukujących czystego suszu bez ziołowych czy owocowych dodatków. Stonowane smaki pomogą zapoznać się z niesamowitymi właściwościami yerba mate i wkroczyć na dobrą drogę 🙂 Bardziej zaznajomionymi ze smakami yerby chcielibyśmy wspomnieć, że to dobry przerywnik od mocniejszych yerb, klasyczny lekki smak i pobudzenie są idealne na popołudniowe picie.

Yerbery zostały wyposażone w specjalne dozowniki umożliwiające  precyzyjne, szybkie i wygodne nasypywanie. Pojemniki mogą pomieścić aż 0,5 kg suszu.

Kraj pochodzenia: Argentyna
Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki
Moc pobudzenia: 2/5 Yerbovoltów

Masa netto: 500 g.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg