Un Acero Platinum

Un Acero Platinum to idealne naczynie do yerba mate na zimno i na ciepło. Przy zalewaniu na ciepło nie parzy dłoni i dobrze trzyma temperaturę za sprawą podwójnych ścianek.

SKU: UM-INOX-Platinum Kategoria:

Opis

Matero Un Acero Platinum

Oryginalne argentyńskie matero do yerba mate z segmentu premium wykonane ze stali nierdzewnej INOX, które zostało zaprojektowane i wyprodukowane w Buenos Aires przez firmę Un Mate.

Od niedawna dostępne jest również w Polsce! Argentyńczycy znają się na yerba mate tak jak nikt inny, dlatego ten produkt jest połączeniem wielu lat doświadczeń i najnowszych trendów na rynku.

Posiada podwójne ścianki, dzięki czemu doskonale utrzymuje temperaturę naparu w środku oraz chroni dłonie przez skrajnymi temperaturami podczas picia naparu: zarówno na ciepło, jak i w formie terere (na zimno). Kształt naczynia został zaprojektowany i wyważony tak, aby doskonale leżał w dłoni i zapewniał komfortowe użytkowanie.

Dlaczego Un Acero jest aktualnie numerem 1 w Argentynie?

  • To naczynko to inwestycja na lata! Już nie musisz martwić się pleśnią (jak w przypadku matera naturalnego) oraz tym, że pęknie (tak jak ma w zwyczaju palo santo). Ponadto jego upadek nie oznacza konieczności zakupu nowego egzemplarza (jak to się ma w przypadku kubków ceramicznych).
  • Un Acero to naczynie niemal niezniszczalne, które będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat.
  • Po jego otrzymaniu wystarczy je umyć ciepłą wodą i gotowe! Nie jest koniecznie wykonywanie żmudnych i długich procesów takich jak curado (w przypadku tykw).
  • Idealna pojemność i rozmiar: w Argentynie powszechnie uważa się pojemność 160 ml za najbardziej komfortową. Do środka idealnie zmieści się sugerowana porcja yerby (30-40g) a bombilla nie będzie w nim „pływać”, jak to dzieje się w przypadku większych naczynek.
  • Ergonomiczny kształt Un Acero został zaprojektowany specjalnie aby nawet wielogodzinne siorbanie yerby nie zmęczyło twoich dłoni a chwyt był zawsze stabilny i wygodny.
  • Higiena przede wszystkim! Naczynie bardzo łatwo utrzymać w czystości: wystarczy woda z płynem do naczyń! Od teraz nie musisz martwić się pleśnią, tak jak w przypadku naturalnych naczynek.
  • Podwójne ścianki uchronią twoje dłonie przed działaniem skrajnych temperatur a sam napar dłużej utrzyma pożądaną temperaturę.

Wymiary: 9,5 cm x 6,5 cm x 7,5 cm
Pojemność: około 160 ml
Kraj pochodzenia: Argentyna
Marka/Producent: Un Mate

Informacje dodatkowe

Waga 0,15 kg