Un Mate Blue

PRESALE:

Oryginalny matero do picia yerba mate z segmentu premium, który został zaprojektowany  w Buenos Aires przez firmę Un Mate. Od niedawna dostępny jest również w Polsce!

SKU: Acero-blue Kategorie: ,

Opis


Oryginalny Matero do picia yerba mate
, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate. Od niedawna dostępny jest również w Polsce! Argentyńczycy znają się na yerba mate tak jak nikt inny, dlatego ten zestaw jest połączeniem wielu lat doświadczeń i najnowszych trendów na rynku.

Matero by Un Mate

Matero do yerba mate wykonane ze stali nierdzewnej i firmowane przez argentyńską firmę UN MATE.

  • To naczynko to inwestycja na lata! Już nie musisz martwić się pleśnią (jak w przypadku matera naturalnego) oraz tym, że pęknie (tak jak ma w zwyczaju palo santo). Ponadto jego upadek nie oznacza konieczności zakupu nowego egzemplarza (jak to się ma w przypadku kubków ceramicznych). Un Acero to naczynie niemal niezniszczalne, które będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat.
  • Po jego otrzymaniu wystarczy je umyć ciepłą wodą i gotowe! Nie jest koniecznie wykonywanie żmudnych i długich procesów takich jak curado (w przypadku tykw).
  • Idealna pojemność i rozmiar: dobrze wiemy, że w Europie nasi Klienci najczęściej pytają o pojemności między 200 a 250 ml dlatego to naczynie ma pojemność 230 ml, która przez wielu jest uważana za idealną. Do środka idealnie zmieści się sugerowana porcja yerby (30-40g) a bombilla nie będzie w nim „pływać”, jak to dzieje się w przypadku większych naczynek. Ergonomiczny kształt Un Acero został zaprojektowany specjalnie aby nawet wielogodzinne siorbanie yerby nie zmęczyło twoich dłoni a chwyt był zawsze stabilny i wygodny.
  • Higiena przede wszystkim! Naczynie bardzo łatwo utrzymać w czystości: wystarczy woda z płynem do naczyń! Od teraz nie musisz martwić się pleśnią, tak jak w przypadku naturalnych naczynek.
  • Podwójne ścianki uchronią twoje dłonie przed działaniem skrajnych temperatur a sam napar dłużej utrzyma pożądaną temperaturę.

Dodatkowe informacje:

Pojemność naczynia: około 230 ml
Marka: Un Mate

Naczynie oraz bombilla nadaje się do mycia w zmywarce

Może spodoba się również…