Un Mate TERMOLID 350ml

PRESALE:

Oryginalny matero do picia yerba mate z segmentu premium, który został zaprojektowany  w Buenos Aires przez firmę Un Mate. Od niedawna dostępny jest również w Polsce!

SKU: termolid-black Kategorie: ,

Opis

Matero Un Mate TERMOLID 350ml | Kubek Termiczny do yerba mate

Kubek termiczny do yerba mate wykonany ze stali nierdzewnej i firmowane przez argentyńską firmę UN MATE. Argentyńczycy znają się na yerba mate tak jak nikt inny, dlatego te naczynie jest połączeniem wielu lat doświadczeń i najnowszych trendów na rynku.

Zalety produktu

✅ Izolacja TempControl™ utrzymuje zimne lub gorące napoje przez dłuższy czas

✅ Wykończenie Grippy Touch zapewnia wygodę w rękach

✅ Pasuje do większości samochodowych uchwytów na kubki

✅ Mocna i trwała konstrukcja, która wytrzyma codzienne użytkowanie

✅ Długotrwała konstrukcja z 18/8 Pro-Grade Stainless Steel

✅ Można myć w zmywarce

✅ BPA-Free

✅ Przykrywka z uszczelką ze specjalnym wgłębieniem na bombillę dzięki której możesz pić swój ulubiony napar w podróży, samochodzie lub gdziekolwiek chcesz nie martwiąc się rozlaniem naparu lub rozsypaniem yerby!

Rewolucyjne akcesorium na rynku yerba mate!

Dzięki specjalnej pokrywce z matera można korzystać praktycznie wszędzie! Chroni ona przed wysypaniem suszu lub wylaniem naparu, pomaga dłużej utrzymać pożądaną temperaturę a ponadto za sprawą specjalnego wgłębienia na bombillę, możemy pić ulubioną yerbę nawet wtedy gdy matero będzie zamknięte! Wygoda przede wszystkim! Jednak należy wspomnieć, że zalecamy transportowanie matera w pozycji pionowej gdyż nie jest ono termosem.

Podwójne ścianki uchronią twoje dłonie przed działaniem skrajnych temperatur a sam napar dłużej utrzyma pożądaną temperaturę.

Idealna pojemność i rozmiar: dobrze wiemy, że w Europie nasi Klienci najczęściej pytają o duże pojemności dlatego to naczynie ma pojemność 350 ml, dzięki czemu nie trzeba tak często dolewać wody do yerby jak w przypadku mniejszych naczynek.

Ergonomiczny kształt matera został zaprojektowany specjalnie aby nawet wielogodzinne siorbanie yerby nie zmęczyło twoich dłoni a chwyt był zawsze stabilny i wygodny. Idealny kształt i miękkie wykończenie sprawiają, że łatwo się go trzyma i wygodnie pije.

Trwały i przyjazny dla środowiska

Kubek został wykonany ze stali nierdzewnej aby zapewnić czysty smak naparów i nie przenosić aromatów – jego trwała konstrukcja wytrzyma wszystko, co przyniesie życie. To naczynko to inwestycja na lata! Już nie musisz martwić się pleśnią (jak w przypadku matera naturalnego) oraz tym, że pęknie (tak jak ma w zwyczaju palo santo). Ponadto jego upadek nie oznacza konieczności zakupu nowego egzemplarza (jak to się ma w przypadku kubków ceramicznych). Jest to naczynie niemal niezniszczalne, które będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat.

Higiena przede wszystkim! Naczynie bardzo łatwo utrzymać w czystości: wystarczy woda z płynem do naczyń! Od teraz nie musisz martwić się pleśnią, tak jak w przypadku naturalnych naczynek.

Un Mate Termolid black 350ml

Dodatkowe informacje:

Pojemność naczynia: 350 ml

Marka: Un Mate

Model: Termolid black

Importer i dystrybutor: UNMATE SP ZOO

Naczynie oraz bombilla nadaje się do mycia w zmywarce

Może spodoba się również…