Zestaw Un Mate TERMOLID + Taragui

Oryginalny zestaw do picia yerba mate z segmentu premium, który został zaprojektowany i wyprodukowany w Buenos Aires przez firmę Un Mate. Od niedawna dostępny jest również w Polsce!

SKU: Termolid-black-set-taragui250g Kategoria:

Opis

logo un mate

Zestaw Un Mate TERMOLID

 

REWOLUCYJNY zestaw do yerba mate od Un Mate

Nowy i ulepszony zestaw do picia yerba mate, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate błyskawicznie stał się prawdziwym bestsellerem! Od niedawna dostępny jest również w Polsce! Argentyńczycy znają się na yerba mate tak jak nikt inny, dlatego ten zestaw jest połączeniem wielu lat doświadczeń i najnowszych trendów na rynku.

W skład zestawu wchodzi:

  • Matero Un Mate TERMOLID 350ml
  • Bombilla negra Un Mate
  • Taragui 250g
  • Czyścik
  • Gustowne pudełko

Czyli wszystko co niezbędne dla każdego Miłośnika yerba mate!

 

Matero termiczne TERMOLID 350ml by Un Mate

Matero do yerba mate wykonane ze stali nierdzewnej i firmowane przez argentyńską firmę UN MATE.

✅ Dzięki specjalnej pokrywce z matera można korzystać praktycznie wszędzie! Chroni ona przed wysypaniem suszu lub wylaniem naparu, pomaga dłużej utrzymać pożądaną temperaturę a ponadto za sprawą specjalnego wgłębienia na bombillę, możemy pić ulubioną yerbę nawet wtedy gdy matero będzie zamknięte! Wygoda przede wszystkim! Jednak należy wspomnieć, że zalecamy transportowanie matera w pozycji pionowej gdyż nie jest ono termosem.

✅ To naczynko to inwestycja na lata! Już nie musisz martwić się pleśnią (jak w przypadku matera naturalnego) oraz tym, że pęknie (tak jak ma w zwyczaju palo santo). Ponadto jego upadek nie oznacza konieczności zakupu nowego egzemplarza (jak to się ma w przypadku kubków ceramicznych). Jest to naczynie niemal niezniszczalne, które będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat.

✅ Po jego otrzymaniu wystarczy je umyć ciepłą wodą i gotowe! Nie jest koniecznie wykonywanie żmudnych i długich procesów takich jak curado (w przypadku tykw).

✅ Idealna pojemność i rozmiar: dobrze wiemy, że w Europie nasi Klienci najczęściej pytają o duże pojemności dlatego to naczynie ma pojemność 350 ml, dzięki czemu nie trzeba tak często dolewać wody do yerby jak w przypadku mniejszych naczynek. Ergonomiczny kształt matera został zaprojektowany specjalnie aby nawet wielogodzinne siorbanie yerby nie zmęczyło twoich dłoni a chwyt był zawsze stabilny i wygodny.

✅ Higiena przede wszystkim! Naczynie bardzo łatwo utrzymać w czystości: wystarczy woda z płynem do naczyń! Od teraz nie musisz martwić się pleśnią, tak jak w przypadku naturalnych naczynek.

✅ Podwójne ścianki uchronią twoje dłonie przed działaniem skrajnych temperatur a sam napar dłużej utrzyma pożądaną temperaturę.

Una Bombilla od Un Mate

Bombilla do yerba mate wykonana ze stali nierdzewnej firmowana przez argentyńską firmę UN MATE.

Dlaczego jest bestsellerem?

✅ Bombilla została wykonana ze stali nierdzewnej INOX. Materiał ten gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie. Inwestycja na lata!

✅ Ma ergonomiczny kształt oraz szeroki ustnik przez co bardzo wygodnie się z niej pije napar a sama rurka bardzo dobrze „leży” w naczyniu.

✅ Dobra filtracja: z 95% markami yerb poradzi sobie bez problemu a przy odrobinie wprawy przefiltruje nawet drobniej zmielone yerby.

✅ Górna część bombilli i ustnika jest lekko zagięta przez co komfort picia jest jeszcze większy.

✅ Uniwersalna: sprawdzi się doskonale w połączeniu z większością naczynek dostępnych na rynku.

✅ Idealna długość: przez wielu Mateistów długość bombilli pomiędzy 16 a 17 cm jest uważana za idealną.

✅ Wygląd i estetyka to dla firmy Un Mate priorytet dlatego bombilla została zapakowana w gustowny kartonik a w środku zabezpieczona folią. Jej spłaszczony profil oraz szeroki ustnik zdecydowanie wyróżnia ją na tle konkurencji. Drugiej takiej nie znajdziesz!

✅ Trwałość: wysokiej jakości stali nierdzewnej z której wykonana została bombilla zapewnia łatwość w utrzymaniu, 100% bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością oraz bardzo długą żywotność produktu. Inwestycja na lata!

Czyścik

Dzięki niemu będziesz mógł wyczyścić bombillę od środka przez co zawsze będzie zawsze lśniła czystością!

Dodatkowe informacje:

Długość bombilli: 16 cm

Długość czyścika: 17,5 cm

Pojemność naczynia: 350 ml

Marka: Un Mate

Naczynie oraz bombilla nadaje się do mycia w zmywarce